Radyo Arabesk – Türkiye'nin Arabesk Radyosu

Radyo Arabesk Logo

Hakkında

Eski şarkıları özleyenler, arabeski hayat tarzı hâline getirenler için Radyo Arabesk var. 70’lerin şarkılarına bayılanlar, 80’leri gözü yaşlı takip edenler ve 90’ları dinlemeden günlerini geçiremeyenler ve yeni nesil arabeski sevenler için Radyo Arabesk en değerli sanatçıların parçalarını sizler için çalıyor.

Evde, işte, vapurda, sahilde, yürüyüşte, sporda yani siz neredeyseniz Radyo Arabesk orada. Arabesk ve Fantazi türüne ağırlık veren Radyo Arabesk ile muhteşem şarkıları her yerde dinleme şansına erişin.

‘’Türkiye’nin Arabesk Radyosu’’ diyerek sahalara çıkan Radyo Arabesk, 2015 yılından beri radyo dünyasının içinde hizmet veriyor. Ülkemizin en sevilen, arabesk şarkılar yorumlayan sanatçıların harika eserlerini dinleyerek onları anabilir, çocukluğunuza ve gençliğinize yolculuk yapabilir veya arabesk müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

Radyo Arabesk dinlemek bir kültürdür. Arabeske dair ne varsa takip etmek, onlarla şenlenmek, onlarla ağlamak müthiş bir deneyimdir. 12 Yaşındaki çocuk, 25 yaşındaki genç, 55 yaşındaki bir kadın ve 70 yaşındaki bir adam radyodan çıkan ve gönlümüze dolan parçaları dinleyerek hislenebilir, acılarını unutabilirler. Hem eğlenceli hem iç burkan eşsiz nağmelerle arabesk şarkıların keyfini yaşayın.

Radyo Arabesk canlı dinle imkanı artık mobil cihazlarda! Tablet ve telefondan Play Store veya App Store’dan Radyo Madyo uygulamasını indirerek arabesk radyo keyfini her yerde ve her zaman yaşayın.

Arabesk havasını solumak için birbirinden önemli parçalar, birbirinden kıymetli sanatçıların eserleri sizler için çalınıyor. Radyo Arabesk en neşeli olduğunuz anlara, üzgün olduğunuz acı dolu zamanlara, umutlu olduğunuz günlere ortak oluyor.
Radyo Arabesk canlı dinlemek için evinizdeki veya aracınızdaki radyoyu açabilir, telefon uygulamasını kullanabilir veya web sitesinden canlı bağlantıya katılabilirsiniz. İstek şarkılarınızı canlı bağlantılar aracılığıyla çaldırabilirsiniz.